Ekologiczne foremki do ciastek – dlaczego warto je mieć w swoim domu?

Po pierwsze – BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie nasze foremki posiadają dopuszczenie do kontaktu z żywnością.

Są wykonane z bezpiecznych materiałów.

Każda foremka ma z jednej strony zawinięty brzeg, dzięki czemu nie skaleczysz dłoni przy nacisku na wykrawacz.

Nasze foremki są zawsze wykonane z jednolitego materiału i nie pokryte farbą, dzięki czemu nie ma możliwości, aby jakiś kawałek farby pozostał w ciastku

Po drugie – OSTRZA

Nasze foremki są wykonane z metalu, dzięki czemu bez problemu wykroisz nimi nie tylko ciastka, ale także warzywa, ser czy wędlinę na kanapkę. 

Po trzecie – EKOLOGIA

Foremki możesz przekazać swoim dzieciom i wnukom. W przypadku gdyby jednak trafił do śmieci to będą cennym surowcem, który ponownie można wykorzystać.

Prawie wszystkie nasze foremki produkowane są w Europie. Kupując je wspierasz naszą europejską (albo lokalną) gospodarkę i przede wszystkim dbasz o klimat! Krótszy transport to mniej szkodliwego dwutlenku węgla wyemitowanego do atmosfery w porównaniu do foremek produkowanych na innych kontynentach. Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy możesz foremki kupić w naszym kuchennym sklepie stacjonarnym. Dzięki temu wyeliminujesz ekologiczne koszty z jakimi wiąże się przesyłka.

Po czwarte – RÓŻNORODNOŚĆ WZORÓW

Mamy największy wybór foremek do ciastek w Warszawie! W swojej ofercie posiadamy już ponad 300 wzorów i wciąż poszerzamy asortyment. Bardzo chętnie słuchamy waszych pomysłów. Informujcie nas, jakich wzorów szukacie, a my chętnie wprowadzimy je do swojej oferty.

Po piąte – UNIWERSALNOŚĆ

Foremki są dopuszczone do kontaktu z żywnością, dlatego są całkowicie bezpieczne przy pieczeniu ciastek, wykrawaniu owoców, warzyw i innych produktów spożywczych. Foremkę możesz też użyć jako szablon przy posypywaniu ciasta cukrem pudrem, kakao czy cynamonem  Nic nie stoi na przeszkodzie aby korzystać z naszych foremek także podczas prac plastycznych. Foremki można odrysowywać, można także używać do wycinania we wszelkich masach plastycznych tj. masa solna, masa porcelanowa, ciastolina, piasek kinetyczny. Foremkę możesz zamoczyć w farbie i odbić jak pieczątkę a następnie pokolorować odbity wzór.


0