Butelki

Wyświetlanie 1–24 z 26 wyników

Butelki na wodę i inne napoje to niezbędny element każdej torebki, torby czy plecaka. Klimat jest coraz cieplejszy, więc więcej pijemy płynów. A aby klimat się nie ocieplał mocniej warto korzystać z rozwiązań wielorazowych zamiast jednorazowych. Jednym z takich rozwiązań jest wielorazowa butelka. W naszym sklepie znajdziesz kilka różnych opcji, byś mógł wybrać tą która dla Ciebie jest najlepsza.
Dlatego oferujemy najbardziej ekologiczne butelki ze szkła borokrzemowego produkowane w Europie, a dokładnie w Czechach około 100 km od polskiej granicy. Europejski kraj produkcji sprawia, że butelki mają niski ślad węglowy, gdyż ich transport wymaga dużo mniej spalonego paliwa niż w przypadku butelek produkowanych w Azji. Nasze szklane butelki do smoothie, wody czy innych napojów mają zminimalizowane etykiety, taka by były na nich tylko najpotrzebniejsze informacje. Dzięki temu nie zaśmiecamy planety opakowaniami, które służą tylko do wyrzucenia. Nasze opakowania to kilka centymetrów kwadratowych z prawdziwego papieru, które bez problemu można wrzucić do makulatury.
Ale gdy nawet najodporniejsze na uderzenia szkło Cię nie przekonuje mamy też inne butelki z tworzyw sztucznych bez szkodliwych substancji jaką jest np. BPA. Jeśli zależy ci na utrzymywaniu ciepłego napoju przez dłuższy okres czasu, wtedy wybierz termiczną butelkę.