Pudełka na żywność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Żywność przechowujemy w domu w lodówce lub szafce. Zabieramy jedzenie ze sobą do pracy i szkoły.

Dlatego pudełka na żywność powinny znaleźć się w każdym domu. Jeśli wybierzesz te szklane masz pewność, że Twoje jedzenie będzie bezpieczne.

Szklane pojemniki jest też łatwiej umyć niż te plastikowe. Szklany pojemnik nie odbarwi się ani nie pochłonie zapachu potrawy. Szklane pudełko ma elegancki wygląd, więc gdy akurat nie idziesz do biura może w nim podać sałatkę podczas rodzinnej uroczystości. Dzięki temu możesz mieć mniej naczyń w swoim domu i wdrażać zasady minimalizmu. Gdy czeka Cię składkowa impreza możesz w szklanym pudełku przygotować potrawę i w nim elegancko podać jedzenie na wspólny stół.

Natomiast wysokie szklane pojemniki przydadzą się do przechowywania suchej żywności jak cukier, mąka, makaron, ryż, soczewica, ciecierzyca i wiele innych produktów, które codziennie używamy do przygotowania potraw. Przechowywana żywności w specjalnych pojemnikach jest dłużej świeża, a także efektownie wygląda. Przesypywanie jedzenia do szklanych pojemników zapobiega rozwojowi szkodników tj. np mole spożywcze.