foremki na Baby Shower

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

W kategorii baby shower znajdziesz metalowe foremki do wykrawania ciastek, które przydadzą Ci się w organizacji przyjęć typu Baby Shower i Gender Reveal Party.

Przyjęcie Baby Shower to ostatnia imprezka przed urodzeniem dziecka, odbywa się ona zazwyczaj w mieszkaniu przyszłej mamy, którą odwiedzają przyjaciółki z prezentami. Podczas Baby Shower przyjaciółki organizują dekoracje oraz pyszne i zdrowe przekąski nawiązujące do niemowlęcych akcesoriów jak butelka, wózek czy dziecięcy pajacyk.
Nasze metalowe foremki pomogą Ci w przygotowaniu zarówno zdrowych ciasteczek jak i ozdób z modeliny. Możesz też wykorzystać je do zrobienia girlandy.

Te same foremki możesz użyć też wcześniej jeśli wraz z ojcem dziecka organizujecie imprezę pod tytułem Gender Reveal Party. Po polsku nazwalibyśmy tą imprezę np tak: Przyjęcie On czy Ona z okazji ujawnienia płci dziecka.
Często dekoracje podczas przyjęcia z okazji ujawnienia płci dziecka są wykonane w jednym kolorze różowym dla dziewczynek i niebiskim dla chłopców.
Możecie też przyjąć strategię ujawnienie gościom płci podczas podawania dwukolorowego tortu. W takim przypadku przygotuj zarówno różowe jak i niebieskie pierniczki w kształcie dziecięcego body.