foremki znaki drogowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Foremki do ciastek znaki drogowe przydadzą się Tobie zawsze wtedy, gdy będziesz chcieć przygotować ciasteczka na prezent dla świeżo upieczonego kierowcy.

Foremki sprawdzą się również do nauki i zabawy z Twoim dzieckiem, które będzie przygotowywać się do zdobycia karty rowerowej.

Wykrawacze znaki drogowe uwielbiają Ci wszyscy chłopcy, którzy całymi godzinami potrafią jeździć małymi resorakami i codziennie wytyczają nowe ulice i skrzyżowania.

Nasze foremki w kształtach znaków drogowych są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu bez obaw możesz je myć w zmywarce do naczyń.

Nasze znaki drogowe są w formie stemplujących foremek jak choćby znak STOP, semafor, zakaz wjazdu, czy znak ostrzegawczy. Dzięki stemplowaniu nie musisz ciastek lukrować, a każdy będzie wiedział co przedstawia ciastko. Odbicia na ciastku świetnie przydają się jako linie prowadzące, gdy chcemy uczyć się ładnego lukrowania.

Kupując jedną foremkę tj. znak zakazu czy znak ostrzegawczy przygotujesz wiele różnych ciasteczek, wystarczy że wylukrujesz odpowiedni znak na ciastku. Dzięki nim przygotujesz znaki ograniczenia prędkości czy znak ostrzegający o leśnej zwierzynie na drodze.