Serca

Wyświetlanie 1–24 z 26 wyników

Foremki serca to jedne z najbardziej uniwersalnych kształtów wykrawaczy. Nie może ich zabraknąć w Twoim domu.

Cały rok z sercowymi foremkami.

Z pomocą foremek w kształcie serc przygotujesz piękną laurkę z okazji dnia Babci i Dziadka.

W lutym foremki serca są idealne do przygotowania tostów na śniadanie dla ukochanej osoby. Tosty serca przygotuj 14 lutego i w każdy inny dzień nie będący walentynkami.

Marzec i Kwiecień to miesiące kiedy najbardziej oczkujemy ciepłych dni. I aby ten czas umilić upiecz pyszne nadziewane toruńskie pierniki w tradycyjnym kształcie serca ❤️.

Maj to oczywiście dzień Mamy, czyli idealny dzień na własnoręczne przygotowanie malutkich czekoladek serc.

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Skoro dla mamy przygotowaliśmy serduszkowe niespodzianki to i dla Taty też warto przygotować pyszne kruche ciasteczka w kształcie serca.

Lipiec i Sierpień to wakacje czyli okres, gdy wysyłamy dzieci na kolonie i obozy. Aby umilić sobie czas oczekiwania na powrót dzieci z wakacji i aby pokazać im jak bardzo tęskniłaś przygotuj na powrót dzieci pyszne owocowe kanapki z arbuza i bitej śmietany. Kanapki wytnij z arbuza za pomocą wykrawaczy.

Światowy Dzień Serca obchodzony jest corocznie w ostatnią niedzielę września. Idealny pretekst aby zadbać o serce swoich najbliższych i przygotować zdrową sałatkę z warzywami powycinanymi w kształt serc.

Październik to jedyny miesiąc kiedy warto odpocząć od serduszkowych wzorów na rzecz innych pięknych kształtów jak doskonałe koło czy typowo jesiennych liści.

Listopad to miesiąc pamięci i właśnie w listopadzie możesz przygotować świece w kształcie serca. A pomogą Ci w tym nasze niezastąpione foremki serca.

Grudzień to pierniczki, a jak pierniczki to serca, gwiazdki i choinki.

I tak przeszliśmy cały rok z foremkami w kształcie serc.