Stacjonarny sklep kuchenny

Stacjonarny sklep kuchenny Chlebownik.pl

Oferta kuchennego sklepu stacjonarnego Chlebownik.pl jest dużo bogatsza niż tutaj, więc jeśli będą Państwo w okolicy to serdecznie zapraszam do oglądania i ciekawych rozmów o akcesoriach kuchennych.

Stacjonarnie posiadamy największy wybór foremek do kruchych ciastek i pierniczków w Warszawie. W naszej ofercie mamy ponad 300 wzorów foremek do kruchych ciastek.

Foremki do pierniczków Warszawa
Największy wybór wykrawaczy do kruchych ciastek w Warszawie


Każdy produkt w sklepie staram się dobierać tak, aby spełniał któreś z moich wymagań:

  1. praktyczność jak np. składany durszlak, który zajmuje mało miejsca czy silikonowa podkładka pod garnek, która może służyć również za łapkę do wyjmowania gorących naczyń z piekarnika. 
  2. wysoka jakość bo dzięki niej produkty te służą nam dłużej i nie zaśmiecają naszej planety
  3. adekwatna cena bo nie lubię gdy płaci się za przysłowiową „markę”
  4. wyprodukowane w Polsce, to dla mnie ważne bo chcę wspierać polską gospodarkę ale również minimalizować tzw. ślad węglowy, który powstaje podczas transportu towarów z odległych krajów. Niestety nie wszystkie produkty są produkowane w Polsce dlatego często korzystam też z produktów naszych południowych sąsiadów Czechów.  

Prywatnie staram się żyć zgodnie z ideą less waste, która polega na ograniczaniu liczby wyrzucanych śmieci. Dlatego np. nie kupuję wody w jednorazowych plastikowych butelkach tylko piję wodę z kranu, którą nalewam do butelki wielokrotnego użytku, obecnie korzystam z tej butelki z wkładem na owoce. Zakupy pakuję do materiałowych siatek, a gdy kupuję owoce czy warzywa kładę je luzem na wagę ( i tak potem je myję lub obieram). Jeśli Tobie również nie jest obcy los naszej planety Ziemi możesz przy składaniu zamówienia wybrać opcję pakowania zgodną z duchem zero waste, dzięki której zamówienie otrzymasz w ekologicznym opakowaniu.
Ponieważ dopiero od niedawna zainteresowałam się tematami ekologicznymi cały czas szukam nowych wielorazowych produktów i co chwilę rozszerzam o nie ofertę sklepu.
 Anna Słupczyńska


adres:
sklep kuchenny Chlebownik.pl
Akermańska 3A
02-760 Warszawa
osiedle Stegny Północ

zobacz na poniższej mapce jak trafić do sklepu kuchennego Chlebownik.pl:
Możesz też w mapach google wybrać Sklep kuchenny Chlebownik.pl aby wyznaczyć trasę dojazdu.

telefon : 790 774 721 (w godzinach pracy sklepu), nie zawsze mam możliwość odebrania telefonu, więc warto też korzystać z czata, którego okienko jest po z prawej na dole strony. Zawsze możesz dopytać o szczegóły produktu, gdyż każdy produkt z oferty mam w sklepie. Zmierzenie jakiegoś specyficznego fragmentu lub dokładne zdjęcie jakiegoś detalu, który Ciebie interesuje nie stanowi żadnego problemu.

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego Chlebownik.pl: 
poniedziałek   11-19
wtorek           11-19
środa            11-17
czwartek        11-19
piątek             11-19
W grudniu 2019 także w soboty 10-13

Lubisz nas?
Pomóż nam się rozwijać i oceń nas w google tutaj

0