foremki zwierzęta

Wyświetlanie 1–24 z 148 wyników

Foremki zwierzęta to kolekcja kilkuset wykrawaczy do ciastek w wielu rozmiarach, materiałach i kształtach.

Najmniejsze wykrawacze zwierząt znajdziesz w kategorii mini foremek, i pomogą Ci przygotować dziurki w ciastkach czy kolczyki z modeliny.
Najliczniejszą grupę naszych foremek tworzą foremki w rozmiarach od około 5 cm do 10 cm. Natomiast największe zwierzęta, które możesz wykorzystać do rosnących pierników toruńskich, mazurków czy w zabawach z małymi dziećmi znajdują się w kategorii największych foremek i mają nawet 20 cm wysokości.

Z pomocą foremek w kształtach zwierząt stworzysz domowe zoo z modeliny czy masy papierowej. Upieczesz pyszne i zdrowe krakersy lub stworzysz makietę afrykańskiego safari.

Foremki zwierzęta to nie tylko kształt całych zwierząt ale także ich fragmenty jak urocza kocia łapka czy idealna na kolczyki głowa konia.

Nasze foremki mogą być wykonane z blachy ocynowanej/ stali spożywczej i ich największą zaletą jest niska cena. Z tego materiału znajdziesz wiele foremek już w cenie 2 zł za sztukę.

Dużo bardziej wytrzymałe, najostrzejsze i odporne na mycie w zmywarce są foremki ze stali nierdzewnej jednak są one droższe.

Oferujemy też foremki z tworzyw sztucznych, które najlepiej trzymają kształt jednak są mniej ostre niż te metalowe.